Uszczelnienia zgarniające RSW-32X45X6-8.50-ACETAL90
Odniesienie : RSW-32X45X6-8.50-ACETAL90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSW-32X45X6-8.50-ACETAL90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału ACETAL.
  3 części w magazynie (17 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UPE-35X50X11-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UPE-35X50X11-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    ACETAL
  • TYP
    RSW
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis