Uszczelnienia zgarniające RSW-25X38X6-8.50-ACETAL
Odniesienie : RSW-25X38X6-8.50-ACETAL
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSW-25X38X6-8.50-ACETAL posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 38 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału AC.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UTS-25X36X5-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTS-25X36X5-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    38  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    AC
  • TYP
    RSW
  • WAGA
    8  G
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis