Uszczelnienia zgarniające RSU-6X11.2X3.6-NBR90
Odniesienie : RSU-6X11.2X3.6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSU-6X11.2X3.6-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 6 mm, średnicę zewnętrzną 11.2 mm oraz grubość 3.6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 607-2RSH-C3-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 607-2RSH-C3-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    6  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    11.2  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.6  MM
    RSU
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis