Uszczelnienia zgarniające RSU-37X45X4-NBR90
Odniesienie : RSU-37X45X4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSU-37X45X4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 37 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka oporowa - AS1528-IKO IKO
PODKŁADKA OPOROWA AS1528-IKO
Łożysko kulkowe - I133464RRS-PFI PFI
ŁOŻYSKO KULKOWE I133464RRS-PFI
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    37  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
    RSU
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis