Uszczelnienia zgarniające RSU-35X43X4-6-NBR90
Odniesienie : RSU-35X43X4-6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSU-35X43X4-6-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 43 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.