Uszczelnienia zgarniające RSU-180X192X5.500-NBR90
Odniesienie : RSU-180X192X5.500-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSU-180X192X5.500-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 180 mm, średnicę zewnętrzną 192 mm oraz grubość 5.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    180  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    192  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.5  MM
    RSU
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    34  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis