Uszczelnienia zgarniające RSU-16X23X4.20-6-NBR90
Odniesienie : RSU-16X23X4.20-6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSU-16X23X4.20-6-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 23 mm oraz grubość 4.2 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  5 części w magazynie (19 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6003-ZZ GEN
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 6003-ZZ
Tuleja PAP - PAP1612-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1612-P10
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    16  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    23  MM
  • GRUBOŚĆ
    4.2  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSU
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis