Uszczelnienia zgarniające RSP-90X102X5-FPM
Odniesienie : RSP-90X102X5-FPM
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-90X102X5-FPM posiada średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 102 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    90  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    102  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    RSP
  • WAGA
    18  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis