Uszczelnienia zgarniające RSP-88X100X7-NBR
Odniesienie : RSP-88X100X7-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-88X100X7-NBR posiada średnicę wewnętrzną 88 mm, średnicę zewnętrzną 100 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP9060-P20 GEN
TULEJA PAP PAP9060-P20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    88  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    100  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    15  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis