Uszczelnienia zgarniające RSP-88.90X98X8-NBR
Odniesienie : RSP-88.90X98X8-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-88.90X98X8-NBR posiada średnicę wewnętrzną 88.9 mm, średnicę zewnętrzną 98 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    88.9  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    98  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • WAGA
    14  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis