Uszczelnienia zgarniające RSP-80X96X7-NBR
Odniesienie : RSP-80X96X7-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-80X96X7-NBR posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 96 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    96  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    20  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis