Uszczelnienia zgarniające RSP-80X92X7-FPM
Odniesienie : RSP-80X92X7-FPM
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-80X92X7-FPM posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 92 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    92  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • WAGA
    21  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis