Uszczelnienia zgarniające RSP-70X78X4-NBR
Odniesienie : RSP-70X78X4-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-70X78X4-NBR posiada średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 78 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    78  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSP
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis