Uszczelnienia zgarniające RSP-67X77X7-NBR90
Odniesienie : RSP-67X77X7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-67X77X7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 67 mm, średnicę zewnętrzną 77 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    67  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    77  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis