Uszczelnienia zgarniające RSP-50X55X5-NBR90
Odniesienie : RSP-50X55X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-50X55X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe wzdłużne - 51104 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WZDŁUŻNE 51104
Tuleja PAP - PAP5040-P20 GEN
TULEJA PAP PAP5040-P20
Uszczelka O-ring - OR-60X5-NBR90 GEN
USZCZELKA O-RING OR-60X5-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
    RSP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis