Uszczelnienia zgarniające RSP-48X57X5-NBR
Odniesienie : RSP-48X57X5-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-48X57X5-NBR posiada średnicę wewnętrzną 48 mm, średnicę zewnętrzną 57 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    48  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    57  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis