Uszczelnienia zgarniające RSP-44.45X52.39X2.50-4.20-NBR90
Odniesienie : RSP-44.45X52.39X2.50-4.20-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-44.45X52.39X2.50-4.20-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 44.45 mm, średnicę zewnętrzną 52.39 mm oraz grubość 2.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  29 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-6X13.50X5-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-6X13.50X5-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    44.45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    52.39  MM
  • GRUBOŚĆ
    2.5  MM
    RSP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    2  G
Opis