Uszczelnienia zgarniające RSP-36X44X4-7-NBR90
Odniesienie : RSP-36X44X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-36X44X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 44 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    36  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    44  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
    RSP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    2  G
Opis