Uszczelnienia zgarniające RSP-18.95X28X2.80-4-NBR90
Odniesienie : RSP-18.95X28X2.80-4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-18.95X28X2.80-4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 18.95 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 2.8 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka O-ring - OR-14X1.60-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-14X1.60-NBR70
Zespoły łożyskowe 2 śruby - SAFL204 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY SAFL204
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18.95  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    28  MM
  • GRUBOŚĆ
    2.8  MM
    RSP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
Opis