Uszczelnienia zgarniające RSP-14X25X5-NBR90
Odniesienie : RSP-14X25X5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-14X25X5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 25 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    25  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
    RSP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    20  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis