Uszczelnienia zgarniające RSP-115X128X7-NBR
Odniesienie : RSP-115X128X7-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-115X128X7-NBR posiada średnicę wewnętrzną 115 mm, średnicę zewnętrzną 128 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    115  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    128  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    19  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis