Uszczelnienia zgarniające RSE-90X98X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-90X98X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-90X98X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 98 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6207-DDU-NSK NSK
spec_icon
ŁOŻYSKO KULKOWE 6207-DDU-NSK
Uszczelnienia zgarniające - RS-60X68X5-6.50-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RS-60X68X5-6.50-NBR90
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR10-14-12 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR10-14-12
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    90  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    98  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    8  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis