Uszczelnienia zgarniające RSE-8X16X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-8X16X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-8X16X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 8 mm, średnicę zewnętrzną 16 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6203-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6203-2RSH-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-9 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-9
Uszczelka X-Ring - XR-12.42X1.78-NBR70-N4014 GEN
USZCZELKA X-RING XR-12.42X1.78-NBR70-N4014
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    8  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    16  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
Opis