Uszczelnienia zgarniające RSE-75X83X4-7-PU94
Odniesienie : RSE-75X83X4-7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-75X83X4-7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 75 mm, średnicę zewnętrzną 83 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UTSL-75X83X8-9-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTSL-75X83X8-9-PU94
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR40-48-40 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR40-48-40
Łożysko stożkowe - 32005-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32005-TIMKEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    75  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    83  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    7  G
Opis