Uszczelnienia zgarniające RSE-72X80X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-72X80X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-72X80X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 72 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    72  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    8  G
Opis