Uszczelnienia zgarniające RSE-70X78X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-70X78X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-70X78X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 78 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  11 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP7070-P10 GEN
TULEJA PAP PAP7070-P10
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    78  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis