Uszczelnienia zgarniające RSE-63X71X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-63X71X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-63X71X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 63 mm, średnicę zewnętrzną 71 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka oporowa - TWD4052 GEN
PODKŁADKA OPOROWA TWD4052
Pasek klinowy owijany - B32.50 GEN
PASEK KLINOWY OWIJANY B32.50
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    63  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    71  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
Opis