Uszczelnienia zgarniające RSE-55X63X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-55X63X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-55X63X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 55 mm, średnicę zewnętrzną 63 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  43 części w magazynie (3 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR40-50-40 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR40-50-40
Uszczelnienie samochodowe - 12017310B-CORTECO CORTECO
USZCZELNIENIE SAMOCHODOWE 12017310B-CORTECO
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    55  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    63  MM
  • WAGA
    4  G
Opis