Uszczelnienia zgarniające RSE-54X62X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-54X62X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-54X62X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 54 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  12 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-8 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-8
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    54  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    4  G
Opis