Uszczelnienia zgarniające RSE-50X62X5.50-10-NBR90
Odniesienie : RSE-50X62X5.50-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-50X62X5.50-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 5.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.