Uszczelnienia zgarniające RSE-40X50X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-40X50X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-40X50X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  14 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-40X48X8-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-40X48X8-PU94
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis