Uszczelnienia zgarniające RSE-40X48X4-7-PU94
Odniesienie : RSE-40X48X4-7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-40X48X4-7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 48 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  41 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-40X50X10-11-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-40X50X10-11-PU94
Pierścień oporowy - AE-OR-58.740X3.530-PU GEN
PIERŚCIEŃ OPOROWY AE-OR-58.740X3.530-PU
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    48  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    3  G
Opis