Uszczelnienia zgarniające RSE-38X46X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-38X46X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-38X46X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 38 mm, średnicę zewnętrzną 46 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  22 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP3550-P20-KS KS
TULEJA PAP PAP3550-P20-KS
Łożysko przegubowe GEEW - GE15-ES-DURBAL DURBAL
ŁOŻYSKO PRZEGUBOWE GEEW GE15-ES-DURBAL
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    38  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    46  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis