Uszczelnienia zgarniające RSE-36X44X4-PU94
Odniesienie : RSE-36X44X4-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-36X44X4-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 44 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.