Uszczelnienia zgarniające RSE-35X43X4-PU94
Odniesienie : RSE-35X43X4-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-35X43X4-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 43 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  41 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-35X41X5-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-35X41X5-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    43  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis