Uszczelnienia zgarniające RSE-34X42X4-7-PU94
Odniesienie : RSE-34X42X4-7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-34X42X4-7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 34 mm, średnicę zewnętrzną 42 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.