Uszczelnienia zgarniające RSE-32X43X5-7.50-NBR90
Odniesienie : RSE-32X43X5-7.50-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-32X43X5-7.50-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 43 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6205-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6205-2RSH-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-16 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-16
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    43  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis