Uszczelnienia zgarniające RSE-28.500X45X10-NBR90
Odniesienie : RSE-28.500X45X10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-28.500X45X10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 28.5 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu z kołnierzem - BNZF30-35-40-3-35 GEN
TULEJA Z BRĄZU Z KOŁNIERZEM BNZF30-35-40-3-35
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28.5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    17  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis