Uszczelnienia zgarniające RSE-25X34X5-8.50-NBR90
Odniesienie : RSE-25X34X5-8.50-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-25X34X5-8.50-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 34 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.