Uszczelnienia zgarniające RSE-250X265X6.50-NBR90
Odniesienie : RSE-250X265X6.50-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-250X265X6.50-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 250 mm, średnicę zewnętrzną 265 mm oraz grubość 6.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    250  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    265  MM
  • GRUBOŚĆ
    6.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    71  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis