Uszczelnienia zgarniające RSE-22X35X5-8-NBR90
Odniesienie : RSE-22X35X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-22X35X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 22 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.