Uszczelnienia zgarniające RSE-20X28X4-7-PU94
Odniesienie : RSE-20X28X4-7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-20X28X4-7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.