Uszczelnienia zgarniające RSE-18X26X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-18X26X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-18X26X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  30 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6206-2Z-C3-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6206-2Z-C3-SKF
Tuleja z brązu - BNZ30-38-40 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ30-38-40
Uszczelnienia zgarniające - RS-18X26X5-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RS-18X26X5-7-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    18  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis