Uszczelnienia zgarniające RSE-180X192X5.500-NBR90
Odniesienie : RSE-180X192X5.500-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-180X192X5.500-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 180 mm, średnicę zewnętrzną 192 mm oraz grubość 5.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  10 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    180  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    192  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    31  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis