Uszczelnienia zgarniające RSE-130X142X5.50-10-NBR90
Odniesienie : RSE-130X142X5.50-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-130X142X5.50-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 130 mm, średnicę zewnętrzną 142 mm oraz grubość 5.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UTS-130X140X7-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTS-130X140X7-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    130  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    142  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    23  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis