Uszczelnienia zgarniające RSE-12X18X2.60-5-NBR90
Odniesienie : RSE-12X18X2.60-5-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-12X18X2.60-5-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 18 mm oraz grubość 2.6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.