Uszczelnienia zgarniające RSE-10X18X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-10X18X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-10X18X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 18 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.