Uszczelnienia zgarniające RSE-100X108X4-7-PU94
Odniesienie : RSE-100X108X4-7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-100X108X4-7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 108 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.