Uszczelnienia zgarniające RSD-40X50X10.40-0-PU94
Odniesienie : RSD-40X50X10.40-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSD-40X50X10.40-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 10.4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Nakrętka łożyskowa - KM09 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM09
Uszczelnienie hydrauliczne - US-40X50X10-11-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-40X50X10-11-PU94
Środek do zabezpieczania gwintów - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
ŚRODEK DO ZABEZPIECZANIA GWINTÓW FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    10.4  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RSD
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis