Uszczelnienia zgarniające RSD-25X35X10.40-0-PU94
Odniesienie : RSD-25X35X10.40-0-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSD-25X35X10.40-0-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 10.4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  9 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP2530-P10 GEN
TULEJA PAP PAP2530-P10
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    10.4  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    RSD
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    5  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis